Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

Pristatymas į Neringą visada kainuoja 21 eurą, todėl pirkėjams iš Neringos siūlome prieš perkant susisiekti su mumis telefonu +370 69976228 arba el. paštu info@zvejojam.lt - tikrai rasime pigesnį prekių pristatymo būdą.

Pristatymo būdaiPrekių pristatymas per OMNIVA Paštomatus - 2.49 €
Prekės yra pristatomos į jūsų pasirinktą užsakymo metu paštomatą . Apie siuntos pristatymą iš anksto būsite informuoti skambučiu arba SMS žinute. Gabaritinės prekės : meškerės , žvejybinės platformos, stalai, meškerių dėklai, ir kitos nestandartinių matmenų prekės siunčiamos tik kurjeriu į namus.Prekių pristatymas per DPD Paštomatus2.49€ Prekės yra pristatomos į jūsų pasirinktą užsakymo metu paštomatą . Apie siuntos pristatymą iš anksto būsite informuoti skambučiu arba SMS žinute. Gabaritinės prekės : meškerės , žvejybinės platformos, stalai, meškerių dėklai, ir kitos nestandartinių matmenų prekės siunčiamos tik kurjeriu į namus.Prekių pristatymas per autobusų siuntas - 2.49 € Siuntų pristatymas per autobusų siuntas dažniausiai trunka 1 darbo dieną, bet jei užsakymas yra įvykdomas kuo ankščiau (t.y. ryte) - siuntą galite gauti tapačią darbo dieną.Prekių pristatymas per Lietuvos paštą
- 1.99 €
Pristatyti siuntas Lietuvos Paštas dažniausiai trunka 1 - 3 darbo dienas. Tačiau turėkite omenyje, jog mes negarantuojame, jog paprastu paštu prekė bus pristatyta būtent per 1-3 darbo dienas. Lietuvos Pašto veiklos nuostatuose ir taisyklėse yra paminėta, jog jie gali užtrukti iki 15 darbo dienų iki tol, kol užsakymas gali būti paskelbtas neįgyvendinamu arba siuntinys paskelbtas pamestu. Mes siunčiame paketus prisiimdami atsakomybę, todėl naudojame specialų pakavimą trapiems daiktams gabenti.

Svarbu žinoti 

Kurjerių paslaugos nevykdomos šeštadieniais, valstybinėmis šventėmis ar bankų atostogų metu.

Planuodami siuntimus (pirkimus) atsižvelkite į artėjančias valstybines šventes (nedarbo dienas), savaitgalius ir bankų nedarbo laiką. Siuntinius grupuokite į vieną.