Žvejybos Blogas

Žvejybos blogas, straipsniai apie žvejyba.

Dugninė žvejyba : kas tai ir ko jai reikia?

Dugninė žvejyba : kas tai ir ko jai reikia?

Zvejojam.lt / 2022-03-25

Dugninė žvejyba labai dažnai išbandoma ir tuo pačiu patyrusių žvejų rekomenduojama nakties metu. Taip, savotiškai – tai tikrai maloni meditacija. Ypač kai kalba eina apie vasaros naktis. Tačiau tai – nėra pačios pagrindinės priežastys, kodėl geriausi..

Feeder žvejyba: kaip pasirinkti ritę?

Feeder žvejyba: kaip pasirinkti ritę?

Zvejojam.lt / 2022-04-05

Feeder žvejyba neatsiejama nuo konkrečios ritės pasirinkimo. Pas mus jų pasiūla yra labai plati, tad tai bene pats geriausias įrodymas, kad kiekvienai situacijai reikia vis kito modelio, kuris ir dera prie poreikių bei tikslo...

Karpių žvejyba

Karpių žvejyba

Zvejojam.lt / 2022-03-31

Aptarsime esminius niuansus, kurie susiję su karpių žvejyba. Šis straipsnis – pagalba tiems, kurie dar iki šiol nežvejojo, tačiau nori išbandyti hobį, kuris net gali virsti darbu...

Karpių žvejyba pavasari

Karpių žvejyba pavasari

Zvejojam.lt / 2022-03-13

Dabar beveik kiekvienoje žūklės reikmenų parduotuvėje galima nusipirkti norimos sudėties ir spalvos boilių, tačciau jų kainos liesesnės piniginės savininką verčia susimastyti. Boiliais karpiai ir jaukinami, tik nereikia persistengti ir neversti vande..

Karšių žvejyba

Karšių žvejyba

Zvejojam.lt / 2022-02-15

Karšių žvejyba yra ydomi tuo, kad reikia rasti jų būvimo ir maitinimosi vietas. Gerai žinomame vandens telkinyje didelio vargo ieškant karšių nėra, juos tereikia sudominti jauku. Daug sunkiau jų užtikti pirmą kartą aplankytame ežere ar upėje. Jei nep..

Karšių žvejyba plūde

Karšių žvejyba plūde

Zvejojam.lt / 2022-01-28

Taip pats įdomiausias ir emocingiausias karšių gaudymas. Tik karšiai sugeba taip įaudrinti meškeriotoją savo sudėtingu plūdės šokiu. Dabar, kai galima nusipirkti teleskopinius ir sudurtinius įvairiausius plastikų meškerykočius net 11 ar 14 metrų ilgi..

Kauno marių istorija

Kauno marių istorija

Zvejojam.lt / 2022-02-06

Lankydamiesi prie Kauno marių, stebėdami jų platybes, ne visi žinome, kaip jos atsirado, nesusimąstome, kokia to kaina ir kokios išskirtinės gamtinės ir kultūrinės vertybės jas supa ir kokia jų istorija. Kauno marių regioninis parkas dar palyginti j..

Laukiniai Karpiai

Laukiniai Karpiai

Zvejojam.lt / 2022-03-06

Laukiniai arba upiniai karpiai vadinami sazanais. Kad ir kur gyventų karpiai - ežeruose ar tvenkiniuose - jie turi įprotį demonstruoti savo grožį. Ankstyvą rytmetį, o dažnai ir vakarą, įsibėgėjęs gilumoje didžiažvynis tarsi strėlė šauna iš vandens ga..

Poledinė žūklė

Poledinė žūklė

Zvejojam.lt / 2022-02-26

Kas yra poledinė žūklė? Poledinę žūklę galima apibūdinti kaip žvejybą šaltuoju metu sezonu, kuomet žvejyba vyksta ant ledo ir žuvis yra gaudomos iš po jo. Užsiimant poledine žūkle reikėtų žvejoti su šio tipo meškerėmis: blizgutėmis, avižėlėmis ir pl..

Ritės priežiūra

Ritės priežiūra

Zvejojam.lt / 2022-04-17

Galiausiai, pirmiausia žvejybos ritės turi būti pasirenkamos pagal tai – ką ir kaip planuojate žvejoti. Tik pritaikytos prie tinkamos meškerės ir tuo pačiu prie tinkamos žvejojimo metodikos – jos tarnaus ilgai...

Spiningo pasirinkimas: 5 kriterijai,  kuriuos reikia įvertinti

Spiningo pasirinkimas: 5 kriterijai, kuriuos reikia įvertinti

Zvejojam.lt / 2022-04-08

Kad spiningavimas būtų sėkmingas – pirmiausia reikia tinkamo ilgio spiningo. Ilgis yra bene pats pagrindinis kriterijus, kuris yra vertinamas renkantis spiningą. Žinoma, renkantis spiningą pagal ilgio aspektą – reikia įvertinti tam tikrus poreikius i..

Žūklės reikmenys internetu. Kokių įrankių reikia?

Žūklės reikmenys internetu. Kokių įrankių reikia?

Zvejojam.lt / 2022-04-11

Mūsų sąrašas yra skirtas „pirmokams“, pradedantiesiems, kurie dar tik susipažįsta su žvejybos ypatumais. Jeigu Jums reikalingi žūklės reikmenys internetu – susipažinkite su mūsų pasiūla ir raskite tai, ko reikia, galiausiai, pasitarkite su mumis. Pad..

Žvejyba Feeder Method patarimai

Žvejyba Feeder Method patarimai

Zvejojam.lt / 2022-04-18

Ar planuojate pradėti savo žvejybos sezoną su Feeder metodu? Ieškote informacijos apie šios žvejybos technikos specifiką ir privalumus? Norite sužinoti, kokių meškerių, ričių, valo ir priedų prireiks norint sukurti efektyvų karpių, karšių, kuojų ir k..

Žvejybos ritės pasirinkimas

Žvejybos ritės pasirinkimas

Zvejojam.lt / 2022-04-20

Norint efektyviai žvejoti, būtina naudoti atitinkamą žvejybos įrangą, kuri ne tik leis sugauti pasirinktų rūšių žuvis, bet ir užtikrins komfortą išvykų į pasirinktos žvejybos vietą. Vienas iš svarbiausių žvejybos įrangos elementų neabejotinai yra rit..

Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)