https://www.zvejojam.lt/image/cache/catalog/BLOG/zvejybos-taisykles-700x360.jpg

Žvejybos taisyklės

  • 193 Peržiūros
  • |   2022.12.18

Ar yra nustatytos žūklės taisyklės?

Taisyklės galioja visur, net ir žūklėje. Todėl kiekvienas žvejys turi sužinoti visas taisykles ir tik tuomet ruoštis į žvejybą. Deja, bet ne visi tą supranta, todėl kartais nusižengia taisyklėms. Jei norite būti geru žveju, turite sužinoti visas taisykles. Žinoti turite ne tik tai, kur žvejoti, kokias žuvis galite žvejoti, bet ir tai, kur galima žvejoti, kokią įrangą galima pasiimti ir kt. Kai kurie mano, jog žuvų sezonas yra tuomet, kai yra daug žuvų vandenyje. Tačiau tai nėra tiesa. Ne visada leidžiama žvejoti ne tik dėl to, kad gali nebūti žuvų, bet ir dėl kitų priežasčių. Tad tie, kurie nori sąžiningai ir be jokių kliūčių žvejoti, turėtų pasidomėti, kokios taisyklės.

Ar gali taisyklės keistis?

Kaip ir bet kur kitur, taip ir žvejyboje taisyklės gali bet kada keistis. Todėl būkite budrūs ir sekite žvejybos naujienas. Kartais pasitaiko, jog patyrę žvejai pamiršta domėtis, kada galima, o kada negalima žvejoti ir kitomis naujienomis, todėl nusižengia taisyklėms. Jei norite to išvengti, turite sekti naujienas. Žinoma, jei to nenorite daryti, tuomet prisijunkite prie žvejų grupės socialiniuose tinkluose. Tokiu būdu žinosite visas aktualias naujienas. Na, o jeigu nenorite susipažinti su naujais žmonėmis ir kalbėti apie žvejybą, pasidomėkite, gal kas iš pažįstamų žvejoja. Tokiu būdu galėsite žvejoti žinodami, jog ne tik bet kada galėsite pasikviesti draugiją, bet ir atsiradus naujovėms, apie tai jus informuos.

Kas nutinka prasižengus taisyklėms?

Nesvarbu, ar žinosite taisykles, ar ne, joms vis tiek negalėsite nusižvengti. Todėl labai svarbu žinoti, kokios yra žūklės taisyklės. Kas gali nutikti, jei prasižengsite taisyklėms? Tai priklauso nuo to, koks bus prasižengimas, tačiau vien tik su įspėjimu išsisukti pavyksta retai. Dažniausiai tenka mokėti baudą, kurios dydis priklauso nuo to, koks buvo prasižengimas. Visgi tam tikrais atvejais nereikia tikėtis, jog bauda bus maža. Jei prasižengimas didelis, tai ir bauda bus tokia.

Žymos:

Susijusios prekės

Atora Atvadas Šėryklai

Atora Atvadas Šėryklai

..

1.00€ 1.00€

Apvali Šerykla

Apvali Šerykla

Feeder apvali šerykla skirta gaudyti tiek tekančiame tiek stovinčiame vandens telkiniuose. Šeryklų svoriai pasirinktinai nuo 50g iki 100g...

0.80€ 1.20€ 0.80€

Apranga nuo lietaus

Apranga nuo lietaus

„Madcat“ apranga nuo lietaus „Eco Slime“ , lengva plona medžiaga 0,12mm 100% PVC , Dviejų dalių kombinezonas padidinto dydžio patogus užtrauktukas priekyje nuim..

11.00€ 11.00€

Angel sport peletės

Angel sport peletės

..

2.50€ 2.70€ 2.50€

Feeder Adatų rinkinys

Feeder Adatų rinkinys

Feeder Adatų rinkinys dugninei žvejybai pakuotėjė 4 vnt adatų...

4.00€ 4.00€