Nuo Spalio 3 iki Spalio 9 d. žvejojam, visi užsakymai bus išsiūsti Spalio 10 d.
https://www.zvejojam.lt/image/cache/catalog/BLOG/zvejyba-boiliais-700x360.jpg

Žvejyba boiliais

  • 15 Peržiūros
  • |   2022.09.22

Kaip žvejoti boiliais?

Karpiai - viena gardžiausių žuvų, kuri be abejonės yra lietuvių numylėtinė. Dažniausiai karpiai žvejojami boiliais. Pradedantiesiems žvejams neretai kyla klausimas, kokia yra žvejyba boiliais? Pats paprasčiausias atsakymas - pasirinkti tinkamą boilį. Štai, keletas patarimų, kurie padės.

Skonis

Boiliai skiriasi skoniu, todėl pradedant rinkti, reikia pagalvoti apie skonį. Nors renkantis skonis nėra pats aktualiausias, turėkite omenyje, kad skonis arba privilios karpį, arba ne. Todėl, jeigu norite, kad boiliai padėtų sužvejoti ne vieną, o daug karpių, rinkitės skonį taip, lyg rinktumėte sau užkandį. Pasitarkite su konsultantu, pasidomėkite, kurie perkamiausi. Gal tai padės pasirinkti skonį.

Spalva

Dažnai kai kurie žvejai dvejoja, ar boilių spalva tikrai turi įtakos karpių gaudymui. Eksperimentuokite, pasirinkite skirtingų spalvų boilius ir bandykite atrasti tą, kuris padės jums sugauti daugiau žuvų.

Dydis

Renkantis boilius svarbu pagalvoti apie jų dydį. Nuo to priklauso ne tik kaina, bet tai, kokias žuvis pavyks sugauti. Jeigu perkate boilius pirmą kartą, tuomet būtų naudinga pasiteirauti su konsultantais, gal jie padės jums lengviau pasirinkti reikiamą dydį. Atkreipkite dėmesį į tai, jog kiekvienas dydis tinkamas žuvų gaudymui, tačiau konkretus dydis priklauso nuo to, kokį inventorių turite. Jeigu turite skirtingų dydžių inventorių ir boilius, tuomet žvejyba bus sudėtinga.

Kaina

Kad ir kokią prekę besirinktumėte, kaina vis tiek išliks aktuali. Jeigu norite tinkamai pasirinkti boilius, jog tiktų ne tik dydis, bet ir kaina, tuomet būkite atidūs ir pasidomėkite skirtingų pardavėjų siūlomomis prekėmis. Tai padės ne tik gauti pigesnį kainos pasiūlymą, bet ir didesnis asortimentas leis pasirinkti prekę, kuri tiks jūsų inventoriui.
Taigi, jeigu norite tikslaus atsakymo, kaip žvejoti boiliais, atsakymas labai paprastas - pasirinkite tinkamus boilius. Tai ne tik svarbiausias, bet ir vienintelis patarimas, kuris turėtų būti aktualus. Na, iš dalies svarbu ir tai, jog pasirinktumėte tinkamą vietą žvejybai, kur būtų daug karpių, nemažiau svarbu ir inventorius, tačiau be tinkamų boilių nepagausite žuvies.

Žymos:

Susijusios prekės

NASH POP UP Boiliai Citrus

NASH POP UP Boiliai Citrus

Specialūs Nash POP UP  iššokantys boiliai naudojant vaisių esterio, eterinio aliejaus ir Talino atraktoriaus mišinį ir derinant su dviem Citruz Special Edition Boilies atspalv..

5.80€ 5.80€

Karpinė kepurė

Karpinė kepurė

Karpinė vasarinė kepurė, žalia spalva medžiaga šlifuota medvilnė, dydis universalus reguliuojamas...

7.00€ 8.00€ 7.00€

Karpiniai Marškinėliai

Karpiniai Marškinėliai

Karpiniai Marškinėliai tinka tiek vyrams tiek moterims, marškinėlių medžiaga 100% medvilnė padengti silikonine danga, rudos spalvos, kairėj marškinėlių pusėje mažas karpinis logoti..

14.00€ 14.00€

Karpinė ritė MITCHELL 5500

Karpinė ritė MITCHELL 5500

Dugninė / Karpinė Mitchell ritė su užvyniotu 200m 0.30 valu. Multi - disk drag sistema priekinis stabdis, stiprus grafito korpusas , aliuminis anodizuotas būgnelis. Atbulinės eigos..

30.00€ 37.00€ 30.00€