https://www.zvejojam.lt/image/cache/catalog/1Grafika/BLOGO%20IMG/zukles-reikmenys-700x360.jpg

Žūklės reikmenys

  • 125 Peržiūros
  • |   2022.10.11

Reikmenys, kurių prireiks žūklei

Žūklės reikmenys yra labai svarbios, norint, kad žūklė būtų sėkminga. Todėl kiekvienas, mėgstantis žūklę, turėtų pasidomėti, ką reikia įsigyti, kad žvejoti būtų ne tik lengviau, bet ir smagiau.

Apranga

Keista, tačiau ne kiekvienas žmogus, besiruošiantis į žvejybą, pagalvoja apie tai, ką vilkės. Apranga ne tik turi įtakos tam, kaip žmogus jausis žvejybos metu, bet ir nuo to priklauso, ar pavyks sužvejoti žuvų. Deja, bet netinkamai pasirinkus aprangą, bus sunku susikaupti, todėl žvejyba nebus sėkminga.

Avalynė

Kadangi žvejoti tenka esant ne tik sausiems, bet ir lietingais orais, tenka pagalvoti, kokią avalynę pasirinkti. Nepamirškite, kad žvejojant gali tekti net ir netyčia įbristi į vandenį. Avalynę rinkitės atidžiai, kad netektų nusivilti.

Meškerės

Turbūt net nereikia pasakoti, jog žūklės reikmenys turi būti pasirinktos atidžiai, ypač, meškerės. Netinkamai pasirinkus meškerę, tikrai pasigailėsite. Visų pirma, ji neleis patogiai žvejoti, todėl sugadins smagumą. Visų antra, tokia meškerė nepadės sugauti norimų žuvų. Būkite atidūs, kad žvejyba būtų sėkminga.

Blizgės, kabliukai ir kt.

Nepamirškite įsigyti blizgių, kabliukų ir kitų reikmenų, kurių prireiks žvejybai.

Graibštai

Graibštai - dar vienas svarbus įrankis, be kurio žvejyba kartais būna nesėkminga.

Masalai

Nesvarbu, kokius žūklės reikmenis įsigysite, jeigu neturėsite masalo, žvejyba neatneš daug žuvų. Pasidomėkite, koks masalas labiausiai tiks žuvims, kurias norite sugauti.

Kibirai

Nepamirškite, jog žuvis reikės kažkur sudėti, todėl būtinai nusipirkite kibirą, o dar geriau - du. Tokiu būdu galėsite sutalpinti daugiau žuvų ir kils motyvacija ilgiau žvejoti.

Miegmaišiai, palapinės

Kai kurie žvejybą mėgsta taip stipriai, kad nori žvejoti kelias dienas iš eilės. Tokiais atvejais naudinga pasirinkti miegmaišius ir palapines. Visgi nepamirškite, kad naktį leisti reikia ne tik saugioje, bet ir ne privačioje vietoje.

Kiti žvejybos priedai

Nepamirškite, kad žvejybai gali prireiks ir visokių kitokių reikmenų. Konkretūs įrankiai priklauso nuo to, kokią žvejybos rūšį pasirinksite. Tad nenustebkite, jei žvejybai prireiks ne tik šių, bet ir daugelio kitų įrankių.

Žymos:

Susijusios prekės

Apvali Šerykla Feeder Žvejybai

Apvali Šerykla Feeder Žvejybai

Feeder apvali šerykla skirta gaudyti tiek tekančiame tiek stovinčiame vandens telkiniuose. Šeryklų svoriai pasirinktinai nuo 50g iki 100g...

0.80€ 1.20€ 0.80€

NGT dėklas įrankiams

NGT dėklas įrankiams

Žvejybos dėklas skirtas transportuoti įrankius iki 120cm dėklo viduje yra vienas bendras skyrius 30cm pločio, dėklo išorėje galima susidėti 4 meškeres taip pat yra 2 papildomos kiš..

35.00€ 35.00€

NGT LED Naktinis Žibintas

NGT LED Naktinis Žibintas

NGT LED priekiniai žibintai,tolimųjų/artimųjų šviesų funkcija. Raudona arba balta šviesa, reguliuojamas, elastingas galvos apdangalas. Atsparus vandeniui lengvas, maitina..

7.99€ 7.99€

NGT Ronnie Rigs Karpiniai kabliukai

NGT Ronnie Rigs Karpiniai kabliukai

Itin aštrūs NGT Ronnie Rigs karpiniai kabliukai, su pasukamu žiedu. Tinkamas įvairių tipų masalui.Prekės kodas0004Kabliukų dydis6SpalvaJuoda..

4.99€ 4.99€