Karpiniai valai

Empire CAMOU Karpinis valas

Empire CAMOU Karpinis valas

Specialus EMPIRE Karpinis valas ir jo linijų serija, pasirinkta ir atrinkta atsižvelgiant į jų fizines ir chemines bei spalvines savybes, ypač individualiems žvejybos būdams. ..

6.90€
Karpinis valas PROLOGIC XLNT hover image

Karpinis valas PROLOGIC XLNT

Kartu su tradiciniais XLNT linijų privalumais - mažas tempimas, greitas nuskendimas, didelis stiprumas ir atsparumas dilimui - XLNT HP karpinis valo modelis.Prekės kodas0078Skersmu..

17.00€
Karpinis valas STEELON CARP 28%

Karpinis valas STEELON CARP

Karpinis valas STEELON parengtas specialiai karpių meškeriotojams, kurie trumpesniais atstumais renkasi mono, o ne pintą valą. Vokietijos gamintojas sujungė jėgą viename minkštume...

5.00€ 6.90€
Karpinis valas Team Carp Camo

Karpinis valas Team Carp Camo

Specializuotas Karpinis valas Team Carp Camo, sukurtas ir pagamintas specialiai šiuolaikinei dugninei žvejybai. Naudodami naują žaliavų sudėtį, mes padidinome tokius parametrus kai..

8.90€
Mega Baits Karpinis Valas hover image

Mega Baits Karpinis Valas

Mega Baits valas puikiai tinka tiek karpių tiek feeder žvejybai,skirtingų spalvų kombinacija (juoda,žalia ir ruda bei šių spalvų atspalviai).Sumažintas valo tamprumas, stipriai lai..

11.00€
Trabucco Karpinis valas

Trabucco Karpinis valas

Trabucco Karpinis Valas skirtas žvejams, gaudantiems karpius ir kitas žuvis, besimaitinančias dumbliname dugne.Skaidri, šviesiai ruda valo spalva puikiai primena dugno pagrindą. Va..

5.50€
Valas Mega Baits Feeder 12%

Valas Mega Baits Feeder

Prekės kodasSkersmuo (mm) Stiprumas (kg)00690,225,1000690,256,05..

5.00€ 5.70€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)