https://www.zvejojam.lt/image/cache/catalog/BLOG/upetakiu-zvejyba-700x360.jpg

Upėtakių žvejyba

  • 504 Peržiūros
  • |   2023.02.18

Upėtakių žvejyba - pirkti ar nuomoti įrangą?


Susiruošėte į upėtakių žvejybą? Tuomet jums reikia priimti esminį sprendimą - pirkti žvejybai skirtą įrangą ar nuomoti. Kai kuriais atvejais atrodo, jog kam pirkti, kai galima tiesiog išsinuomoti? Tačiau apžvelgus, ką iš tikrųjų reiškia nuoma, iš karto pasidaro aišku, jog upėtakių žvejyba bus kur kas malonesnė su savo, o ne išnuomota įranga.


Nuoma kainuoja brangiau, nei manote


Vieną kartą išsinuomoti žvejybai skirtą įrangą tikrai nekainuoja brangiai. Tačiau pagalvokite, po kiek kartų nuoma bus brangesnė, nei prekės? Jei nuomosite įrangą dažnai, tai po kurio laiko susidursite su mintimis, jog greičiausiai jau būtumėte galėję įsigyti įrangą. Tad jei norite žvejybai skirtos įrangos, tačiau šiuo metu neturite tam pinigų, gal šiek tiek logiškiau ne nuomoti, o imti kreditą? Tokiu būdu po truputį galėsite grąžinti sumą už įrangą ir tuo pačiu ji bus ne nuomota, o jūsų.

Nuomotos įrangos kokybė nepasirenkama


Turite suprasti, jog ūpėtakių žvejyba nėra tokia pati, kaip kitų žuvų žvejyba, todėl ir įranga skiriasi. Tačiau nuomojant įrangą gausite tai, ką galės pasiūlyti asmuo, nuomojantis inventorių žvejybai. Tad neaišku, ar įranga tiks upėtakių žvejybai. Neaišku ir tai, ar inventorius apskritai bus kokybiškas ir tinkamas žvejybai. Gal greitai suprasite, kad išnuomota įranga visiškai sudėvėta ir tiesiog išleidote pinigus.

Baisu, kad sugadinsite įrangą?


Kitas dalykas, kuris gali sugadinti žvejybos malonumą, tai neįtikėtinai paranojiškas daiktų saugojimas. Deja, bet su tuo susidurti reikia visiems, kurie skolinasi daiktus. Jei bijote, kad nuomojama įranga bus sugadinti dėl neatsargaus elgesio ar kitų priežasčių, kam nuomoti? Pirkite išsimokėtinai ir mėgaukitės kiekvienu žvejybos momentu.

Turint nuomojamą įrangą yra sudėtinga būti nepriklausomam


Reikia suprasti ir tai, jog nuomojantis įrangą turėsite atsisveikinti su galimybe būti nepriklausomam. Tad jei nenorite kiekvieną minutę galvoti apie tai, kad turite išsaugoti įrangą nepažeistą ir laiku grąžinti, nesirinkite nuomos, kadangi tai ne tik brangu, bet ir visiškai nepatogu. Upėtakių žvejyba suteiks malonumą tik tiems, kurie turės savo įrangą.

Žymos: