Nuo Spalio 3 iki Spalio 9 d. žvejojam, visi užsakymai bus išsiūsti Spalio 10 d.
https://www.zvejojam.lt/image/cache/catalog/BLOG/pludine-zvejyba-700x360.jpg

Plūdinė žvejyba

  • 45 Peržiūros
  • |   2022.09.05

Ruošiatės į plūdinę žvejybą? Įsigykite reikiamus reikmenis


Nauji, nepatyrę žvejai dažnai susiduria su nesėkmėmis ne dėl to, jog pasirenka netinkamą vietą, o dėl to, kad jų turimas inventorius visiškai netinka pasirinktai žvejybos rūšiai. Besiruošiant į žvejybą reikia gerai pagalvoti ne tik, kur žvejoti, bet ir kokią įrangą pasirinkti. Štai, ko jums prireiks žvejyboje:
* Visų pirma, tam, kad žvejyba būtų sėkminga, jums prireiks plūdinės ritės. Iš išvaizdos jos visos gali pasirodyti panašios, tačiau neleiskite išvaizdai jūsų apgauti. Skiriasi ne tik plūdinės ritės kaina, bet ir parametrai. Todėl, kai rinksitės, būkite labai atidūs ir pasistenkite pagalvoti, kuri bus tinkama žvejybai.
* Sekantis dalykas, ką jums reikės rinktis yra meškerė. Žinoma, jog plūdinė žvejyba bus kur kas sėkmingesnė, jeigu pasirinksite plūdinę meškerę. Būkite labai atidūs, kai rinksitės, skiriasi ne tik jų matmenys, bet ir kokybė. Kai kurie pardavėjai gali jums pasiūlyti pigesnes meškeres, tačiau kas iš to, jeigu jų kokybė prasta.
* Plūdinei žvejybai prireiks valo. Jį rinktis reikia atidžiai ir kartais net pasitarti su konsultantais. Pasirinkus netinkamą valą, greičiausiai žuvų pagausite mažiau, o gal net visai nepagausite.
* Na, ir žinoma, toliau seka jaukai. Be jauko į žvejybą tikrai ruoštis net neverta. Renkantis jauką pagalvokite, kokią žuvį norite pagauti. Nuo to priklausys, koks jaukas jums bus reikalingas. Būkite ypač atidūs, kadangi ne bet kuris jaukas tiks žuvims, todėl, jeigu iki šiol neteko pirkti jauko, pasitarkite su konsultantais.
* Kabliukai plūdinei žvejybai dažniausiai nėra sunkiai pasirenkami. Dažniausiai tinka įprasti, tiesiog reikia atidžiai pasirinkti matmenis.
* Neretai naujiems žvejams būna ypač sudėtinga pasirinkti plūdę. Jeigu norite, kad žvejyba būtų sėkminga, pasidomėkite pažįstamų žvejų, kokią plūdę pasirinkti. Tai padės ne tik lengviau pasirinkti gamintoją, bet ir rasti parduotuvę, kur siūlomos pigesnės kainos bei pirkėjams palankūs pasiūlymai.
* Išvardijome svarbiausius reikmenis, tačiau nepamirškite, kad į žvejybą galima pasirinkti daug priedų ir aksesuarų. Tam tikri priedai ir aksesuarai padaro žvejybą ne tik smagesnę, bet ir padeda sugauti daugiau žuvies.

Žymos:

Susijusios prekės

Plūdinė ritė BASE RS 2000

Plūdinė ritė BASE RS 2000

Prekės kodas0082Guolių skaičius1Perdavimų skaičius5:2.1Būgnelio talpa ( mm/m )0.20 / 230Svoris ( g )180..

21.00€ 21.00€

Kabliukai FL Lenkti

Kabliukai FL Lenkti

Prekės kodas0144Dydis8SpalvaSidabrinėKabliukų galvutėKilputėPakuotėje vienetų10..

1.00€ 1.00€

Švinų rinkinys SENSAS Plūdinei žvejybai

Švinų rinkinys SENSAS Plūdinei žvejybai

Švinų rinkinys.0.12g , 0.16g , 0.20g , 0.24g , 0.30g , 0.40g...

6.50€ 6.50€