Nuo Spalio 3 iki Spalio 9 d. žvejojam, visi užsakymai bus išsiūsti Spalio 10 d.
https://www.zvejojam.lt/image/cache/catalog/BLOG/pludine-meskere-700x360.jpg

Plūdinė meškerė

  • 26 Peržiūros
  • |   2022.09.10

Plūdinė meškerė: kaip išsirinkti?

Žvejų reikmenų parduotuvėse meškerių pasirinkimas įprastai yra ypač platus. Tad, nenuostabu, jog pasirinkti sunku ne tik pradedantiems, bet ir patyrusiems žvejams. Kaip pasirinkti, jog meškerė ne tik tarnautų ilgai, bet ir padėtų sugauti daug žuvų?

Matmenys

Svarbiausia, jog pasirinktumėte matmenis, kurie ne tik tikrų jūsų pasirinktai žvejybos vietai, rūšiai, bet ir jums. Ypatingai svarbu, kad pasirinkti matmenys būtų patogūs ir galėtumėte laisvai laikyti plūdinę meškerę. Neretai galima pastebėti, jog pasirinkus netinkamus plūdinės meškerės matmenis žvejoti būna ypač sudėtinga.

Svoris

Plūdinė meškerė gali būti įvairaus svorio, todėl renkantis reikia į tai atkreipti dėmesį. Tam tikrais atvejais naudinga prieš perkant palaikyti plūdinę meškerę, kad būtų galima suprasti, ar ji bus patogi žvejojant. Nepamirškite, kad plūdinę meškerę reikės ne tik laikyti, bet ir traukti. Todėl, jeigu norite, kad žvejyba būtų sėkminga, nepamirškite atsižvelgti į plūdinės meškerės svorį. Dažniausiai pardavėjai pateikia šiuos duomenis. Jeigu jų neradote, susisiekite ir pasiteiraukite.

Gamintojas

Kadangi žvejyba šiais laikais ypač populiari, nereikia stebėtis, jog šioje rinkoje daug skirtingų gamintojų. Tačiau renkantis gamintoją reikia būti labai atsargiems ir atidiems. Turėtumėte pasidomėti ne tik gamintojo reputacija, bet ir kitais dalykais. Pavyzdžiui, kiek laiko gamintojas yra rinkoje ir koks jo populiarumas. Kai kurie gamintojai neturi daug nepatenkintų klientų ne todėl, jog jų gaminiai kokybiški, o dėl to, nes pardavimai ypač nedideli.

Pardavėjas

Kaina priklauso ne tik nuo gamintojo, bet ir pardavėjo. Todėl, renkantis plūdinę meškerę, labai svarbu atsižvelgti į tai, kur ją perkate. Kartais ta pati meškerė pas vieną pardavėją gali kainuoti kur kas brangiau, nei pas kitą. Todėl naudinga neskubėti pirkti ir rasti tinkamą kainą.

Kaina

Kaip ir minėjome, kaina labai svarbu, tačiau nereikia pirkti pigesnės prekės vien tam, kad sutaupyti. Prekės kaina iš dalies nusako kokybę. Todėl, jeigu norite sutaupyti, turbūt kur kas racionalesnis sprendimas ieškoti pigesnes kainas siūlančio pardavėjo ir palaukti, kol norimai prekei bus pasiūlyta nuolaida.

Žymos:

Susijusios prekės

Plūdinė ritė BASE RS 2000

Plūdinė ritė BASE RS 2000

Prekės kodas0082Guolių skaičius1Perdavimų skaičius5:2.1Būgnelio talpa ( mm/m )0.20 / 230Svoris ( g )180..

21.00€ 21.00€

Švinų rinkinys SENSAS Plūdinei žvejybai

Švinų rinkinys SENSAS Plūdinei žvejybai

Švinų rinkinys.0.12g , 0.16g , 0.20g , 0.24g , 0.30g , 0.40g...

6.50€ 6.50€

Karpinė kepurė

Karpinė kepurė

Karpinė vasarinė kepurė, žalia spalva medžiaga šlifuota medvilnė, dydis universalus reguliuojamas...

7.00€ 8.00€ 7.00€

Karpiniai Marškinėliai

Karpiniai Marškinėliai

Karpiniai Marškinėliai tinka tiek vyrams tiek moterims, marškinėlių medžiaga 100% medvilnė padengti silikonine danga, rudos spalvos, kairėj marškinėlių pusėje mažas karpinis logoti..

14.00€ 14.00€