https://www.zvejojam.lt/image/cache/catalog/BLOG/pigus-zvejybos-reikmenys-700x360.jpg

Ar pigūs žvejybos reikmenys gali būti kokybiški?

  • 129 Peržiūros
  • |   2022.10.29

Ar pigūs žvejybos reikmenys gali būti kokybiški?

Renkantis žvejybos reikmenis, reikia atkreipti dėmesį ne tik į tai, kokiai žvejybai jie skirti, bet ir kokybę. Deja, bet pigūs žvejybos reikmenys ne tik greitai sulūžta, bet ir nepadeda sugauti daugiau žuvų. Tačiau tai nereiškia, kad perkant žvejybos reikmenis negalima sutaupyti. Jei norite nusipirkti prekes ir mokėti pigiau, tuomet jus turėtų dominti ne pigūs žvejybos reikmenys, o nukainuotos prekės. Tuomet mokėsite pigiau, o įsigysite kokybišką prekę. Tik būkite atidūs ir pasidomėkite, kodėl prekei siūloma nuolaida. Kai kurie pardavėjai siūlo nuolaidas ne dėl to, kad nori palepinti pirkėjus, bet dėl kitos priežasties. Tam tikrais atvejais prekėms siūloma nuolaida dėl to, nes jos brokuotos. Pasidomėkite, ar prekės bus originaliose pakuotėse ir naujos, tuomet pirkite ir džiaukitės, kad sutaupėte.

Priežastys, kodėl turėtumėte pirkti internetu

Jei norite sutaupyti, galite arba ieškoti nukainuotų prekių, arba pirkti internetu. Internetinėse parduotuvėse rasite kainas, kurios bus kur kas mažesnės, nei kitur. Be to, internetinėse parduotuvėse rasite ne tik nuolaidas, bet ir išpardavimus. Pateikiame priežastis, kodėl pirkti internetu apsimoka.
Jau minėjome, jog internetinėse parduotuvėse prekių kainos yra kur kas mažesnės, nei fizinėse. Tam tikrais atvejais, net jei verslininkai turi ir fizinę, ir internetinę parduotuvę, vis tiek dažniausiai internetinėse parduotuvėse siūlo pigesnes kainas. Tai neturėtų stebinti, internetinės parduotuvės išlaikymas kainuoja kur kas pigiau, todėl ir prekių kaina mažesnė.
Džiugu tai, jog internetinių parduotuvių privalumas yra ne tik pigesnės kainos, bet ir kiti dalykai ne ką mažiau naudinga. Norintys parduotuvėse rasti plačius asortimentus, turėtų pirkti internetu. Būtent internetu perkant galima rasti kur kas platesnį prekių pasirinkimą.
Nerimaujantys dėl ilgo ir brangaus prekių pristatymo, gali apie tai nebegalvoja. Perkant Lietuvoje ne tik nereikės susidurti su brangiu pristatymu, bet ir trunka jis vos kelias dienas.
Svarbiausia tai, jog pirkti internetu yra patogu. Tai reiškia, kad net neišėję iš namų gausite tai, ko norite.
- Smagu ir tai, kad nereikia nusivilti prekių kokybe.

Žymos:

Susijusios prekės

Apvali Šerykla Feeder Žvejybai

Apvali Šerykla Feeder Žvejybai

Feeder apvali šerykla skirta gaudyti tiek tekančiame tiek stovinčiame vandens telkiniuose. Šeryklų svoriai pasirinktinai nuo 50g iki 100g...

0.80€ 1.20€ 0.80€

Kabliukai Su Pavadėliu Browning Sphere

Kabliukai Su Pavadėliu Browning Sphere

Browning Sphere kabliukai yra vieni iš lengviausių ir aštriausių rinkoje, tvirti kabliukai puikiai tinkantys gaudyti dideles žuvis feeder metodu. Pavadėlių ilgis 100cm , 8 vienetai..

3.90€ 3.90€

Adatų rinkinys ATORA

Adatų rinkinys ATORA

Adatų rinkinys ATORA dugninei žvejybai pakuotėjė 4 vnt adatų...

4.00€ 4.00€