https://www.zvejojam.lt/image/cache/catalog/BLOG/masalai-eseriams-700x360.jpg

Masalai ešeriams

  • 375 Peržiūros
  • |   2022.10.22

Kokį masalą pirkti ešeriams?

Norint sugauti ešerį, reikia nepamiršti pasirūpinti ne tik žvejybos reikmenimis, bet ir masalu, kuris suviliotų žuvį. Tačiau, koks masalas bus tinkamiausias ešeriams? Vienas populiariausių pasirinkimų - vartiklės. Patyrę žvejai žino, kad šis masalas tikrai padės sugauti nemažai ešerių. Kitas pasirinkimas - sukriukės. Tai ne ką rečiau pasirenkamas masalas, kuris garantuoja, jog pagausite ešerius. Na, nebent pasirinksite netinkamą vietą ar laiką. Paskutinis, tačiau ne ką prastesnis pasirinkimas - vobleriai. Tiesa, ne bet kokie. Patariama rinktis Crank arba Minnow, tai dažniausias voblerių pasirinkimas, norint pagauti ešerius.
Pas mus prekyboje rasite puikiai ešeriams gaudyti tinkančius masalus 

- Blizgės Spiningavimui
- Guminukai Spiningavimui
- Sukriukės Spiningavimui

Ar verta rinktis brangesnį masalą?

Dažnai mažiau patyrę žvejai domisi, ar verta investuoti ir rinktis brangesnį masalą? Atsakymas priklauso nuo to, kur žvejosite. Jeigu pasirinktoje vietoje yra daug ešerių, tuomet galite neabejoti, kad net ir turint pigesnį masalą, vis tiek pagausite ešerius. Žvejojant vietoje, kur ešerių yra mažiau, sugauti gali būti sudėtinga, tačiau tai nereiškia, kad brangesnis masalas padės. Tol, kol rinksitės masalą, tinkantį ešeriams, nesvarbu, ar jis brangesnis, ar šiek tiek pigesnis. Svarbu, kad būtų kokybiškas ir padėtų sugauti norimą kiekį žuvį.

Kur pirkti masalą?

Masalą pasirinkti dažnai būna sudėtinga net ir tuomet, kai nereikia spėlioti, koks masalas tinka ešeriams. Kartais pasirinkti būna sudėtinga, kadangi parduotuvėje siūlomas asortimentas būna labai nedidelis. Tokiais atvejais nenuostabu, kad ne tik sudėtinga pasirinkti, bet ir pirkti reikia dvejojant, ar masalas tiks. Norintys įsigyti kokybišką masalą, rinktis turėtų ne fizinėse parduotuvėse, o internetu. Norint, kad prekės būtų kokybiškos, reikia rasti patikimą pardavėją. Pasidomėkite, kokia jo reputacija, tuomet atkreipkite dėmesį į asortimentą. Jeigu pardavėjas siūlo didelį pasirinkimą, lieka tik palyginti kainas ir tuomet įsigyti norimą masalą. Nepamirškite, kad nebūtina iš karto pirkti masalo dideliais kiekiais. Pasižiūrėkite, ar nupirktas masalas padės sugauti žuvų. Jeigu ne, išmėginkite kitą masalą ir pirkite didesniais kiekiais tik tuomet, kai žinosite, kad jis bus kokybiškas ir padės sugauti ešerius.


Žymos:

Susijusios prekės

Vobleris Rapy

Vobleris Rapy

Spiningavimui vobleris Rapy skirtas ešerių žvejybai, voblerio ilgis 4cm svoris 2.5g darbinis gylis 1metras...

2.99€ 2.99€

Vobleriai SPRO

Vobleriai SPRO

Spiningavimo masalai SPRO Vobleriai, darbinis gylis 1m, ilgis 10cm...

6.00€ 6.00€

Vobleriai Kinetic

Vobleriai Kinetic

Vobleriai Kinetic skirti plėšrūnų žvejybai darbinis gylis iki 3 metrų, voblerių ilgis 11cm, svoris 11g...

4.50€ 4.50€

Sukriukės Jaxon

Sukriukės Jaxon

Sukriukės Jaxon puikiai tinka lydekų, ešerių žvejybai. Sukriukės dydis 3 , svoris 21g...

3.50€ 3.50€