Žvejybos KrepšiaiBrowning Black Magic S-Line žvejybos krepšys hover image

Browning Black Magic S-Line žvejybos krepšys

Browning Black Magic S-Line žvejybos kombinuotas krepšys yra naujo dizaino. Krepšys padalintas į 2 dalis – pirmas skyrius yra pilnai izoliuotas folija masalams ar maistui neštis. A..

40.00€
Browning Black Magic S-Line žvejybos šaltkrepšis hover image

Browning Black Magic S-Line žvejybos šaltkrepšis

Browning Black Magic S-Line žvejybos šaltkrepšis yra išklotas termoizoliacine folija. Tobuli matmenys standartinėms reikmenų dėžėms laikyti. Matmenys 36x18x22cm , medžiaga: 30..

35.00€
Browning Sphere Masalų Krepšys

Browning Sphere Masalų Krepšys

Browning Sphere Masalų Krepšys – Browning Sphere prekės ženklas siūlo naujoviško dizaino ir aukštesnės kokybės gaminius, skirtus geriausio reikalaujantiems žvejams. Naujausio model..

43.00€
Browning Sphere Žvejybos Krepsys hover image

Browning Sphere Žvejybos Krepsys

Browning Sphere prekės ženklas apima naujausio dizaino ir aukščiausios kokybės gaminius, skirtus geriausio reikalaujantiems meškeriotojams. Sferiniai maišeliai ir užvalkalai pagami..

36.00€
Browning Xitan Combi krepšys jaukams hover image

Browning Xitan Combi krepšys jaukams

Browning Xitan Combi krepšys jaukams – Xitan krepšių ir užvalkalų serijoje labai praktiškas dizainas derinamas su unikaliomis ir naudingomis savybėmis. Pagaminta iš labai patvarios..

64.00€
Browning Xitan Roller Žvejybos Krepšys

Browning Xitan Roller Žvejybos Krepšys

Browning Xitan Roller Žvejybos Krepšys – Xitan krepšių ir dėžučių asortimentas sujungia labai praktišką dizainą su unikaliomis ir naudingomis savybėmis. Pagaminta iš labai patvario..

42.00€
Browning Xitan vandeniui atsparus krepšys hover image

Browning Xitan vandeniui atsparus krepšys

Pagamintas iš stiprios, vandeniui atsparios medžiagos su siūlėmis.Plati anga su viršutiniu užtrauktuku ir pritvirtintomis rankenomis.Viename krepšyje telpa 2 standartinio dydžio ti..

62.00€
Dėžė Tašė Tubertini Enduro Large

Dėžė Tašė Tubertini Enduro Large

Dėžė Tašė Tubertini Enduro Large Matmenys: 49x26x28 cm. Daugiafunkcinės stačiakampės dėžės-tašės, pagamintos iš termiškai PVC „anglies efekto“, idealiai tinkantys įrangai, jauku, m..

50.00€
Dėžė Tašė Tubertini Enduro Medium

Dėžė Tašė Tubertini Enduro Medium

Dėžė Tašė Tubertini Enduro Medium Matmenys: 41x24x26 cm. Daugiafunkcinės stačiakampės dėžės-tašės, pagamintos iš termiškai PVC „anglies efekto“, idealiai tinkantys įrangai, jauku, ..

45.00€
Dvigubas Termo krepšys Tubertini Borsa Termica Double

Dvigubas Termo krepšys Tubertini Borsa Termica Double

Dvigubas Termo krepšys Tubertini Borsa Termica Double, idealiai tinkantis tiek masalams, tiek gėrimams, tiek maistui vienu metu dėka dviejų skyrių, visiškai atskirti vienas nuo kit..

48.00€
Įrankių, Masalų Krepšys Prologic

Įrankių, Masalų Krepšys Prologic

Universalus masalų krepšys Prologic žvejybai, pagamintas iš kokybiškos medžiagos kuriame tilps visi jūsų spiningavimo masalai.Prekės kodas0047Matmenys17x18x15..

11.50€
Krepšys Tubertini Borsa Competittion

Krepšys Tubertini Borsa Competittion

Didelės talpos varžybų Krepšys Tubertini Borsa Competittion, išmatavimai 74x37x37cm . Jame dvi didelės šoninės kišenės, kuriose galite laikyti įvairiausius priedus, diržas nešimui ..

73.00€
Krepšys Tubertini Borsa Med R

Krepšys Tubertini Borsa Med R

Krepšys Tubertini Borsa Med R. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų.Krepšys, skirtas transportuoti reikmenis ir aksesuarus bet kokio tipo žvejybos užsiėmimams.Įrengtos dvi šoninė..

90.00€
Krepšys Tubertini Borsa R Match Bag

Krepšys Tubertini Borsa R Match Bag

Krepšys Tubertini Borsa R Match Bag Didelės talpos varžybų krepšys, matmenys 90x45x50cm. Jame dvi didelės šoninės kišenės, kuriose galite laikyti įvairiausius priedus, diržas ..

87.00€
Krepšys Tubertini Borsa R Roller Shadow

Krepšys Tubertini Borsa R Roller Shadow

Krepšys Tubertini Borsa R Roller Shadow, pagamintas iš R serijos medžiagų, vieno skyriaus. Skirtas vežti priedus prie platformų, kėdžių, trikojus ir t.t. Apdaila yra aukščiausios k..

82.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 22 (2 puslapių)