Žvejybos Krepšiai

Browning Sphere Masalų Krepšys

Browning Sphere Masalų Krepšys

Browning Sphere Masalų Krepšys – Browning Sphere prekės ženklas siūlo naujoviško dizaino ir aukštesnės kokybės gaminius, skirtus geriausio reikalaujantiems žvejams. Naujausio model..

43.00€
Browning Sphere Žvejybos Krepsys hover image

Browning Sphere Žvejybos Krepsys

Browning Sphere prekės ženklas apima naujausio dizaino ir aukščiausios kokybės gaminius, skirtus geriausio reikalaujantiems meškeriotojams. Sferiniai maišeliai ir užvalkalai pagami..

36.00€
Browning Xitan Roller Žvejybos Krepšys

Browning Xitan Roller Žvejybos Krepšys

Browning Xitan Roller Žvejybos Krepšys – Xitan krepšių ir dėžučių asortimentas sujungia labai praktišką dizainą su unikaliomis ir naudingomis savybėmis. Pagaminta iš labai patvario..

42.00€
Įrankių, Masalų Krepšys Prologic

Įrankių, Masalų Krepšys Prologic

Universalus masalų krepšys Prologic žvejybai, pagamintas iš kokybiškos medžiagos kuriame tilps visi jūsų spiningavimo masalai.Prekės kodas0047Matmenys17x18x15..

11.50€
Žvejybos krepšys NGT hover image

Žvejybos krepšys NGT

Atsparus vandeniui NGT Žvejybos krepšys, paminkštintos rankenos su reguliuojamu diržu. Tvirti užtrauktukai tašės išmatavimai 52x36x42cm...

37.00€
Žvejybos masalų kuprinė

Žvejybos masalų kuprinė

Nedidelio dydžio, bet patogi žvejybos masalų kuprinė kurioje tilps visi reikalingiausi įrankiai. Kuprinėje yra du skyreliai ir šoninė kišenėlė. Matmenys 30x17x10cm...

14.00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)