https://www.zvejojam.lt/image/cache/catalog/BLOG/karosu-zvejyba-700x360.jpg

Karosų žvejyba

  • 49 Peržiūros
  • |   2023.02.08

Kaip pagauti karosą?


Karosas yra be galo gardi žuvis, kuri taip pat labai paklausi Lietuvoje. Tačiau nepaisant šios žuvies paklausumo, pagauti ją ne taip lengva. Visgi lietuviai yra atkaklūs žmonės ir skiria daug laiko tam, kad pagautų skanųjį karosą. Kaip tą padaryti? Reikėtų pradėti nuo to, jog jums bus reikalingas inventorius. Tikrai negalvokite, kad užteks vien tik meškerės ir masalo, kuris būtų prastos kokybės. Jei norite pagauti karosą, būtinai turite rasti būdų, kaip tą padaryti. Geriausias būdas - pasirinkti reikiamą inventorių, kurį galite rasti mūsų internetinėje žvejybos parduotuvėje https://www.zvejojam.lt/ . Tą padaryti galite labai lengvai, jums reikės tik įsigyti visas rekomenduojamas prekes. Tai padės jums palengvinti karoso gaudymo procesą. Tačiau vien tik įrangos neužteks. Tam, kad pagautumėte karosą, turite rasti vietą, kur būtų šios žuvies. Karosų žvejyba Lietuvoje yra paprastesnė, nei kitose šalyse, kadangi čia mes turime daug žuvies. Tačiau nepamirškite, kad ne bet kurioje vietoje galite ją rasti. Svarbu ir sezonas. Žuvį galima gaudyti ne bet kuriuo metu, tad prieš susiruošiant į žvejybą, turėtumėte pasidomėti, ar jau atėjo laikas karosų žvejybai. Karosų žvejyba kai kuriems gali pasirodyti sudėtinga, tačiau tik tuomet, jei neturėsite reikiamos įrangos ir nusiteikimo. Tad griebkite reikiamą įrangą, pasiruoškite žvejybai ir nusiteikite ilgam, tačiau linksmam karosų gaudymo procesui.

Patarimai, kaip paruošti karosą


Mes žinome, jog sugauti žuvį yra tik vienas iš svarbių etapų. Kitas etapas - žuvies pagavimas arba paruošimas. Paruošti karosą nesudėtinga, tačiau svarbu pasirinkti tinkamą kepimo būdą ir kitus ingredientus. Pagalvokite, kaip norėtumėte paruošti karosą? Galbūt kartu su gardžiomis bulvėmis ir daržovėmis? O gal norite karosą valgyti su ryžiais. Šiuo metu galima rasti daug receptų, tačiau kam jie reikalingi, kai galima patiems nuspręsti, kaip gaminti maistą. Pasirinkite mėgiamus produktus ir priderinkite juos prie paruošto karoso. Nepamirškite, kad skanios žuvies paslaptis yra prieskoniai. Skirkite prieskonių paieškai šiek tiek daugiau dėmesio, kad atrastumėte tai, kas idealiai pagardins žuvį ir sukels jums apetitą.


Žymos:

Susijusios prekės

Karosų sistemėlė su viena šeryklėle

Karosų sistemėlė su viena šeryklėle

Dugninė sistemėlė baltai žuviai gaudyti, įpač veiksminga žvejojant karosus. Išpopuliarėjusi Kauno Marių žvejų tarpe, pavasarį puikiai veikia gaudant karosą, o vasarą puikiai tinka ..

2.50€ 2.50€

Feeder dugninė sistemėlė

Feeder dugninė sistemėlė

Feeder dugninė sistemėlė , paruošta su Feeder Method šeryklėle pavadėlis pintas valas,  2 kabliukai...

2.60€ 2.60€

Dugninė sistemėlė Arbūziukas

Dugninė sistemėlė Arbūziukas

Dugninė sistemėlė Arbūziukas baltai žuviai gaudyti, įpač veiksminga žvejojant karšius ir karosus. Išpopuliarėjusi Kauno Marių žvejų tarpe, vasarą puikiai veikia gaudant karšius. Si..

2.60€ 2.60€

Plūdinė ritė BASE RS

Plūdinė ritė BASE RS

Prekės kodas0082Guolių skaičius1Perdavimų skaičius5:2.1Būgnelio talpa ( mm/m )0.20 / 230Svoris ( g )180..

21.00€ 21.00€