Dugninė žvejyba

Dugninės žvejybos skiltis kurioje rasite daugybę informacijos apie žvejybą dugnine meškere, mūsų išvykas Kauno mariose ir kitose vietose.


Dugninė žvejyba : kas tai ir ko jai reikia?

Dugninė žvejyba : kas tai ir ko jai reikia?

By Zvejojam.lt / 2022-03-25

Dugninė žvejyba labai dažnai išbandoma ir tuo pačiu patyrusių žvejų rekomenduojama nakties metu. Taip, savotiškai – tai tikrai maloni meditacija. Ypač kai kalba eina apie vasaros naktis. Tačiau tai – nėra pačios pagrindinės priežastys, kodėl geriausi..

Feeder žvejyba: kaip pasirinkti ritę?

Feeder žvejyba: kaip pasirinkti ritę?

By Zvejojam.lt / 2022-04-05

Feeder žvejyba neatsiejama nuo konkrečios ritės pasirinkimo. Pas mus jų pasiūla yra labai plati, tad tai bene pats geriausias įrodymas, kad kiekvienai situacijai reikia vis kito modelio, kuris ir dera prie poreikių bei tikslo...

Karšių žvejyba

Karšių žvejyba

By Zvejojam.lt / 2022-02-15

Karšių žvejyba yra ydomi tuo, kad reikia rasti jų būvimo ir maitinimosi vietas. Gerai žinomame vandens telkinyje didelio vargo ieškant karšių nėra, juos tereikia sudominti jauku. Daug sunkiau jų užtikti pirmą kartą aplankytame ežere ar upėje. Jei nep..

Karšių žvejyba plūde

Karšių žvejyba plūde

By Zvejojam.lt / 2022-01-28

Taip pats įdomiausias ir emocingiausias karšių gaudymas. Tik karšiai sugeba taip įaudrinti meškeriotoją savo sudėtingu plūdės šokiu. Dabar, kai galima nusipirkti teleskopinius ir sudurtinius įvairiausius plastikų meškerykočius net 11 ar 14 metrų ilgi..

Žvejyba Feeder Method patarimai

Žvejyba Feeder Method patarimai

By Zvejojam.lt / 2022-04-18

Ar planuojate pradėti savo žvejybos sezoną su Feeder metodu? Ieškote informacijos apie šios žvejybos technikos specifiką ir privalumus? Norite sužinoti, kokių meškerių, ričių, valo ir priedų prireiks norint sukurti efektyvų karpių, karšių, kuojų ir k..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)