Žvejybos straipsniai

Šioje kategorijoje rasite daugybę įdomių straipsnių apie žvejybą, įvairius vandens telkinius, patarimus žvejybose.


Kauno marių istorija

Kauno marių istorija

By Zvejojam.lt / 2022-02-06

Lankydamiesi prie Kauno marių, stebėdami jų platybes, ne visi žinome, kaip jos atsirado, nesusimąstome, kokia to kaina ir kokios išskirtinės gamtinės ir kultūrinės vertybės jas supa ir kokia jų istorija. Kauno marių regioninis parkas dar palyginti j..

Poledinė žūklė

Poledinė žūklė

By Zvejojam.lt / 2022-02-26

Kas yra poledinė žūklė? Poledinę žūklę galima apibūdinti kaip žvejybą šaltuoju metu sezonu, kuomet žvejyba vyksta ant ledo ir žuvis yra gaudomos iš po jo. Užsiimant poledine žūkle reikėtų žvejoti su šio tipo meškerėmis: blizgutėmis, avižėlėmis ir pl..

Ritės priežiūra

Ritės priežiūra

By Zvejojam.lt / 2022-04-17

Galiausiai, pirmiausia žvejybos ritės turi būti pasirenkamos pagal tai – ką ir kaip planuojate žvejoti. Tik pritaikytos prie tinkamos meškerės ir tuo pačiu prie tinkamos žvejojimo metodikos – jos tarnaus ilgai...

Žūklės reikmenys internetu. Kokių įrankių reikia?

Žūklės reikmenys internetu. Kokių įrankių reikia?

By Zvejojam.lt / 2022-04-11

Mūsų sąrašas yra skirtas „pirmokams“, pradedantiesiems, kurie dar tik susipažįsta su žvejybos ypatumais. Jeigu Jums reikalingi žūklės reikmenys internetu – susipažinkite su mūsų pasiūla ir raskite tai, ko reikia, galiausiai, pasitarkite su mumis. Pad..

Žvejybos ritės pasirinkimas

Žvejybos ritės pasirinkimas

By Zvejojam.lt / 2022-04-20

Norint efektyviai žvejoti, būtina naudoti atitinkamą žvejybos įrangą, kuri ne tik leis sugauti pasirinktų rūšių žuvis, bet ir užtikrins komfortą išvykų į pasirinktos žvejybos vietą. Vienas iš svarbiausių žvejybos įrangos elementų neabejotinai yra rit..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)