Nuo Spalio 3 iki Spalio 9 d. žvejojam, visi užsakymai bus išsiūsti Spalio 10 d.
https://www.zvejojam.lt/image/cache/catalog/BLOG/feeder-sistemos-700x360.jpg

Feeder sistemos

  • 34 Peržiūros
  • |   2022.09.15

Feeder sistemos - kam naudojamos ir kaip pasirinkti?

Feeder sistemos daugeliui žvejų ypač girdėtas pavadinimas. Jos skirtos dugninei žvejybai. Tad, jeigu susiruošėte į dugninę žvejybą, vertėtų pradėti rinktis Feeder sistemą. Tačiau, kaip ją išsirinkti? Visų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, jog yra daug gamintojų, siūlančių Feeder sistemą, todėl pradėti rinktis reikėtų nuo gamintojo. Paprasčiausia pasirinkti kelis populiariausius gamintojus ir jais pasidomėti. Tokiu būdu sužinosite daugiau apie gamintojus ir Feeder sistemas. Jeigu pasirinkti gamintojai nesukėlė jokio įtarimo, tuomet greičiausiai galite juos pasirinkti ir pradėti žvalgytis po jų asortimentą. Atsižvelkite į tai, koks turimas biudžetas. Ne kiekvienas gali sau leisti žvejybai išleisti didelę sumą. Juk daugeliui žvejyba tik pomėgis. Todėl, jeigu bent vienas iš pasirinktų gamintojų siūlo brangias kainas, ištraukite jį iš sąrašo. Dažniausiai brangias kainas siūlantys gamintojai neišsiskiria gaminių kokybe, tiesiog jie orientuoti į daugiau galinčius išleisti klientus. Renkantis Feeder sistemas, atkreipkite dėmesį į jų matmenis, tai padės lengviau išsirinkti. Keista, tačiau dažniausiai nuo matmenų nepriklauso kaina. Pasirinkę prekę, pasidomėkite, kokia jos kaina kitose parduotuvėse. Kartais permokama ne dėl to, kad gamintojas nori daugiau uždirbti, o dėl nesąžiningo pardavėjo, kuris uždeda labai didelius antkainius.

Ką daryti, jeigu Feeder sistemos atkeliauja pažeistos?

Perkant internetu, deja, tenka susidurti su įvairiais nemalonumais. Vienas jų - pažeistos prekės. Ką daryti, kai prekė atkeliauja pažeista? Visų pirma, turėtumėte susisiekti su pardavėju ir paaiškinti apie esamą situaciją. Dažniausiai pardavėjai maloniai siūlo grąžinti prekę ir ją pakeisti. Jums spręsti, ar norite naujos prekės, ar grąžintų pinigų. Dažnai pirkėjai nebepasitiki pardavėjais ir prašo, kad būtų grąžinti pinigai. Tačiau, kas moka už prekės grąžinimą? Tai priklauso nuo susitarimo. Tam tikrais atvejais gali tekti mokėti pirkėjui, jeigu nebuvo perkant nurodyta kitaip. Visgi neretai pardavėjai maloniai stengiasi išlaikyti gražius santykius su pirkėjais, todėl siūlo padengti pirkimo išlaidas. Tam tikrais atvejais naudinga iš karto pasidomėti, kas moka už siuntimą tokiais atvejais.

Žymos:

Susijusios prekės

Feeder sistema Inline

Feeder sistema Inline

Feeder dugninė sistemėlė. Kokybiškas florokarbono valas 0,32mm, pavadėlinis valas 0,14mm, atvadėlis 5cm. Bendras sistemėlės ilgis 85cm, pavadėlio ilgis 1m , kabliukai "Fudo" - 9 dy..

2.90€ 2.90€

Dugninė sistemėlė Arbūziukas

Dugninė sistemėlė Arbūziukas

Dugninė sistemėlė Arbūziukas baltai žuviai gaudyti, įpač veiksminga žvejojant karšius ir karosus. Išpopuliarėjusi Kauno Marių žvejų tarpe, vasarą puikiai veikia gaudant karšius. Si..

2.60€ 2.60€

Dugninė sistemėlė Arbūziukas su plauku

Dugninė sistemėlė Arbūziukas su plauku

Dugninė sistemėlė Arbūziukas su plauku baltai žuviai gaudyti, įpač veiksminga žvejojant karšius ir karosus. Išpopuliarėjusi Kauno Marių žvejų tarpe, vasarą puikiai veikia gaudant k..

3.40€ 3.40€

Dugninė sistemėlė Eglutė

Dugninė sistemėlė Eglutė

Dugninė sistemėlė Eglutė baltai žuviai gaudyti, įpač veiksminga žvejojant karšius ir karosus. Išpopuliarėjusi Kauno Marių žvejų tarpe, vasarą puikiai veikia gaudant karšius. Sistem..

2.80€ 2.80€