https://www.zvejojam.lt/image/cache/catalog/BLOG/Poledine-zvejyba-balansyrais-700x360.jpeg

Poledinė žvejyba balansyrais

  • 654 Peržiūros
  • |   2022.12.25

Kaip pasiruošti poledinei žvejybai balansyrais?

Vos tik ateina žiemą ir užšąla vanduo, žvejai suklusta ir ruošiasi poledinei žvejybai. Tačiau norint, jog poledinė žvejyba balansyrais būtų sėkmingai vien noro neužtenka. Reikia atlikti daug darbų tam, jog ne tik būtų galima pagauti daug žuvų, bet ir smagiai praleisti laiką.

Nusipirkti reikiamas priemones

Pirmas ir turbūt pats svarbiausias darbas, kurį turite atlikti, tai nusipirkti reikiamą įrangą ir priemones. Deja, bet poledinė žvejyba balansyrais reikalauja nemažai įrangos, todėl tie, kurie nori sėkmingai žvejoti, turi skirti laiko ir finansų tam, kad viską susipirktų. Na, o gal jau viską turite garaže? Tokiu atveju liko tik išimti ir ruoštis į žvejybą.

Pasirinkti tinkamą aprangą

Nepamirškite, kad žiemos metu bus ne tik slidu, bet ir šalta, todėl būtinai turite pasirinkti tinkamą aprangą, kuri ne tik leis jums sušilti, kol žvejosite, bet ir jaustis patogiai. Patogiausia rinktis specialiai žvejams skirtą aprangą, tokiu būdu nereikės dvejoti, ar nesušalsite. Labai svarbu, jog žvejojant ne tik būtų galima jaustis šiltai, bet ir patogiai. Tokiu būdu galėsite mėgautis žvejyba, nes rūbai nevaržys judesių.

Pasikviesti kitus žvejus į draugiją

Vienam žvejoti žiemą ne tik nuobodu, bet ir nesaugu, todėl pasidairykite draugijos, kuri ne tik pralinksmintų, bet ir padėtų sužvejoti daugiau laimikių. Jei neturite draugų, kurie mėgsta žvejoti, nenusiminkite, socialiniuose tinkluose yra daug grupių, kur siūloma ne tik kartu žvejoti, bet ir aptarti žvejybos naujienas.

Tinkamai nusiteikti

Žvejyboje labai svarbu ne tik tinkamai susiruošti, bet ir nusiteikti smagiai praleisti laiką. Tokiu būdu žvejybai neprailgs, o sugauti laimikiai bus tik priedas, kurį gausite prie gerai praleisto laiko gryname ore. Nepamirškite, kad žvejoti vienam yra ne tik liūdna, bet ir nesaugu, ypač, žiemos metu. Todėl pasikvieskite draugus į žvejybą ir kartu ne tik smagiai praleiskite laiką, bet ir artimiau susipažinkite, sustiprinkite ryšį. Tuomet žvejyba bus dvigubai naudinga, kadangi sužvejosite skanios žuvies, ir artimiau susibendrausite su draugais.

Žymos:

Susijusios prekės

Mistrall Norvi žieminė ritė

Mistrall Norvi žieminė ritė

Mistrall Norvi žieminė ritė, skirta visų rūšių poledinės žūklės technikoms, žvejams, vertinantiems akiai malonų dizainą ir patikimumą. Ritė, skirta poledinės žūklės ekspertams. Ger..

12.00€ 12.00€

Žieminė masalų dėžutė

Žieminė masalų dėžutė

Patogi žieminė masalų dėžutė , uždaroma prisispaudžia magnetuku atidarius dėžutę  yra du skyriai. Naudojama prisitvirtinant prie kojos su dirželiu ir lipnia juostele...

2.70€ 2.70€

Žieminė šėryklėlė

Žieminė šėryklėlė

Žieminė šėryklėlė skirta žvejybai ant ledo jaukinti žūklės vietą. Jauką galima išleisti ant dugno arba bet kokiame gylyje. Šėryklėlės aukštis 120mm , plotis 70mm...

2.50€ 2.50€

Žieminis spiningėlis Mistrall

Žieminis spiningėlis Mistrall

Poledinei žūklei skirta Mistrall meškerė su keturiais keičiamais skirtingo standumo antgaliais. Meškerykotis tinka žvejoti plūde, spiningu.Transportavimo ilgis - 31cmBendras ilgis ..

23.00€ 23.00€