https://www.zvejojam.lt/image/cache/catalog/BLOGAS/Lydeku-zvejybos-taisykles-2023-700x360.jpg

Lydekų žvejybos taisyklės 2023

  • 27 Peržiūros
  • |   2023.03.05

Lydekų žvejyba - produktyvi ir smagi


Turbūt būtų sudėtinga rasti žmogų, kuris nei karto nemėgino lydekos. Na, nebent tie, kurie yra alergiški šiai žuviai. Visi kiti tikrai bent kartą mėgino lydeką ir turbūt buvo nustebę, kokia skani ši žuvis. Tad nenuostabu, jog vis daugiau žmonių bėga žvejoti būtent lydekas. Lydekų žvejyba Lietuvoje yra gana lengva, kadangi būtent mūsų šalyje jų rasti galima labai daug. Tačiau nereikia pamiršti, kad lydekų žvejybos taisyklės 2023 metais turi apribojimų. Tad prieš nusprendžiant skubėti į žvejybą, svarbu pasidomėti, kokios yra taisyklės. Netinkamai žvejojant arba pasirinkus ne tą laiką, vietą, deja, bet reikės susidurti ne su skanios žuvies sugavimu, o nesklandumais. Tad jei nenorite susidurti su netikėtumais, nepamirškite pasidomėti, kokios lydekų žvejybos taisyklės 2023 metais ir tik pasidomėję ruoškitės žvejoti.

Ar lydeką sunku pagauti?


Lydekos yra gudrios ir apsukrios žuvys, tačiau ne paslaptis, jog įgudę žvejai gali pagauti bet kurią žuvį. Tad jei norite, kad ir jums pasisektų pagauti lydeką, svarbu pasirinkti inventorių, kurį renkasi žvejai, žvejojantys ne vienerius metus. Nepamirškite, kad žvejoti bus kur kas lengviau, jei rinksitės kokybišką įrangą, o ne nekokybiškus, tačiau pigesnius gaminius, kurie ne tik greitai lūžta, bet ir apskritai nesuteikia daug naudos. Būkite atsakingi prieš save ir rinkitės tik tai, kas kokybiška. Tai padės jums pasirinkti gaminius, kurie idealiai prisitaikys prie jūsų poreikių ir padės sugauti net ir sunkiai pagaunamą žuvį. Pasirinkite kokybišką įrangą ir pasijuskite kaip tikri profesionalai žvejybos metu.

Kiek laiko skirti žvejybai?


Lydekų žvejybos trukmė priklauso nuo kelių dalykų. Pirmas - jūsų patirtis. Patirtį reikia priskirti ne tik žvejybos įgūdžiams, bet ir mokėjimui pasirinkti tinkamą vietą. Kuo daugiau patirties turite, tuo trumpiau reikės žvejoti. Tačiau reikia nepamiršti ir kito svarbaus dalyko, jog bet kuris patyręs žvejys taps visiškai nemokiu žveju, jei neturės reikiamos įrangos. Tad labai svarbu, jog būtumėte atidūs ir pasirinktumėte gaminius, kurie leistų jums profesionaliai žvejoti.


Žymos:

Susijusios prekės

Guminukas Jaxon Evox 9cm 0126

Guminukas Jaxon Evox 9cm 0126

..

1.00€ 1.00€

Spiningas Tubertini Seika Black Water 210cm 10g

Spiningas Tubertini Seika Black Water 210cm 10g

Spiningas Tubertini-Seika Black Water serija, skirta gėlam ir sūriam vandeniui, pagaminta iš premium klasės anglies. Įrengti SeaGuide nesipainiojantys K žiedai su SiC žiedais ir er..

65.00€ 65.00€

Sukriukės Jaxon

Sukriukės Jaxon

Sukriukės Jaxon puikiai tinka lydekų, ešerių žvejybai. Sukriukės dydis 3 , svoris 21g...

3.50€ 3.50€

Guminukai SAVAGE GEAR

Guminukai SAVAGE GEAR

Savage Gear guminukai kirmėlės formos 11cm ilgis, pakuotėje 8vnt...

6.50€ 6.50€